banner

Nádherné ubytovanie pod hradom Krásna Hôrka.

S

edliacky dom Vám ponúka vynikajúce možnosti pre výlet s rodinou za poznávaním slovenských hradov alebo miesto pre príjemnú dovolenku s priateľmi či kolegami z práce. Prechádzky a túry tunajšími končinami si proste zamilujete.

Tešíme sa na Vás!

Užite si u nás pokojný

oddych!

Ponúkame Vám štýlové ubytovanie v zrekonštruovaných tradičných priestoroch pôvodného sedliackeho domu. Počas celého roka sa tu môže príjemne ubytovať až 19 osôb. Ubytovanie je tak vhodné nielen pre jednotlivcov a páry, ale aj pre skupinky hostí, ktoré si môžu pre seba prenajať celý objekt.

Nachádza na severnom úpätí Silickej planiny v Národnom parku Slovenský kras, pri okraji Rožňavskej kotliny neďaleko obce Krásnohorská Dlhá Lúka. Známa je najmä mohutným Kvapľom rožňavských jaskyniarov dosahujúcim výšku až 32,6 m.

Krásnohorská jaskyňa

Kaštieľ v Betliari je najnavštevovanejším kaštieľom juhovýchodného Slovenska. Nachádza sa v obci Betliar, 3 km severne od okresného mesta Rožňava.

Kaštieľ v Betliari

Silická ľadnica je zaľadnená priepasť v strednej časti Silickej planiny. Je najnižšie položená ľadová jaskyňa na svete, nachádza sa v nadmorskej výške 503 m n. m.

Silická ľadnica

Hrhovský vodopád je najväčším a najvýdatnejším vodopádom v oblasti Slovenského krasu. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že sa nachádza priamo v obci Hrhov medzi obytnými domami.

Hrhovský vodopád

Domica je najznámejšou a najdlhšou jaskyňou Národného parku Slovenský kras. Okrem významných geomorfologických hodnôt pozornosť púta najmä vzácnymi archeologickými nálezmi.

Domica

Dobšinská ľadová jaskyňa patrí medzi najvýznamnejšie ľadové jaskyne na svete. Od roku 2000 je zaradená do svetového prírodného dedičstva.

Dobšinská ľadová jaskyňa

Mauzóleum Andrássyovcov v Krásnohorskom Podhradí je unikátna secesná pamiatka, postavená v rokoch 1903 – 1904. Mauzóleum je výsledkom práce predstaviteľov mníchovského Jugendstilu.

Mauzóleum

Zádielska dolina sa nachádza vo východnej časti Slovenského krasu hneď za malebnou a turistickou obcou Zádiel. Vytvoril ju Chotárny potok nazývaný aj ako Blatnica alebo Blatný potok v mohutných vápencových vrstvách.

Zádielska dolina

U nás..

Vyhovieme každému.

Firemné akcie

Ponúkame Vám priestory na rodinné, obchodné stretnutia a iné spoločenské podujatia.

Rodiny

U nás si môžete vytvoriť akciu na mieru podla Vašich požiadaviek. Radi Vám pomôžeme z organizáciou.

Priatelia

Radi u nás ubytujeme každého, kto má rád krásnu prírodu a dokonalý výhľad na hrad v Krásnej Hôrke.

Ubytujte sa u nás

Sedliacky dom

58a394a4-b802-44c5-820e-2b533f643727

Možnosť ubytovania

2
Penziónoch

Počet miesť

35
Osôb

Spokojných

1500
+ Klientov
Snímka obrazovky 2019-06-19 o 2.09.40

Výhody nášho ubytovania..

Pri objekte:

Altánok, Gril, Kotlík, Ohnisko, Vonkajšie posedenie

Pre deti

Detské ihrisko, Hojdačka, Šmýkačka, Hračky pre deti, Trampolína

Kúpelne / toalety:

7x kúpelňa, 9x toaleta

Internetové pripojenie:

Áno, WiFi vo vymedzených priestoroch
English EN Magyar HU Slovenčina SK